Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Aşağı Mahalle

( Toplam 29 Mesaj ) 29 Sayfadan 17 -   « Birinci ... < Onceki 15 16 17 18 19 Sonraki > ... sonuncu »
 
Aşağı Mahalle
View Sizes View Details
  • Model: HP pstc3100
Aşağı Mahalle
Gön : Melike Şengül

Comments

 

Mahmut Akyol Dediki :

Resim Hocagilin yukari evin onunde cekilmis bizim arabada 62 Opel garajda yani bende o zaman koydeyim..hey gidi gunler hey! Paylasim icin cok tesekkur ediyorum.

Arkadaslar, eski Akveren fotograflarinizi bekliyoruz. Albumlerde kalmasin, paylasin lutfen.

13:32 on Temmuz 29, 2008
 

N.Azime Şengül Dediki :

Fotoğrafta ki tarih 25.08.1970.Ben bu fotoğrafta tesadüf bulunuyorum benim fotoğraf makinam yoktu.fotoğrafı kim çekti ve bana nasıl ulaştı inanın hatırlamıyorum.Rakkam karakteride bana ait değil.Taşları yerine koyduğumda tek aklıma gelen Rahmetli Selahattin Amca olabilir mi? diye düşünüyorum.Kadıbüküne gidiş fotoğrafı ile sanki aynı makinadan çıkmış gibi geliyor bana.Dediğiniz gibi hey gidi günler hey.Sanırım o yıl lise sona geçtim veya bitirdim sonrasında çalışma hayatı...ve köyden kopuş....

Herkese sevgiler...

21:11 on Temmuz 30, 2008
 

Mahmut Akyol Dediki :

Azime abla simdi oldu, bu resmi ya ben yada babam cekti, cok yakinda bu resmin kardes resimlerini gonderecegim, ayni ebatta ve ayni renkde, ayni yerde cekilmis babamin resmi var, ben cekmistim. Makinayi da sinif gecmek hediyesi olarak babamdan istemis, beraber Sirkeci'den almistik..

Fotografi sanirim babam rahmetli Emine halaya vermistir. Bende bendeki resimlere bakacagim, babamin resimlere tarih yazma gibi cok iyi bir huyu vardi. Babam ilkokul mezunu olmasina ragmen cok guzel elyazisi vardi, gorsem hemen tanirim.  Allah tum olmuslerimize rahmet esin.

03:17 on Temmuz 31, 2008
 

N. Azime Şengül Dediki :

Kesinlikle fotoğraf babaannemden bana ulaşmıştır.Mahmut'cuğum benim bilgisayarla fazla geçmişim yok dolayısıyla fazla bilgimde yok yeni yeni birşeyler öğreniyorum.Bu fotoğrafı da ancak Melike'nin gönlü olduda gönderebildi.Facebook a göndermeyi biliyorum ama akoren com öğrenemedim. Gerçi madde madde yazdım .Fotoğrafın arka yüzünü göndermek istiyorum rakkamları görmeniz için.Babamın da yazısı çok güzeldi.Eğer okuyabilseymiş kesin doktor olurmuş.Onunda fotoğrafını gönderdik ilkokulda ki fotoğrafı çözmek için halen hangisi babam anlayamadım.Gönderdiğimiz fotoğraftaki bakış okul fotoğrafıyla aynı bakış..Aslında köyümüzün sakinleri diye bir bölüm açılsa...Sizlere selam ve sevgiler...

13:10 on Ağustos 7, 2008
 

yalcın Dediki :

koyum olaraktan cokmutluyum tskler

02:03 on Kasım 9, 2008
 

hayamagilden hüseyin demirbaş Dediki :

aşağı mahalle bizim evin oralarda köyümü çok seviyorum bu köyde doğdum köyümden asla ayrılamam..

17:28 on Ocak 14, 2009
(Zorunlu) 
(İsteğe Bağlı)
(Zorunlu) 
Gönder
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net