Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

herkese merhaba....

Son Mesajınız 03-11-2010, 20:23 halil erhan akıllı tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  03-03-2010, 0:49 1689

herkese merhaba....

Uzun zamandır sitede bir hareket olmadığının farkındasınızdır sanırım,nerde akörenliler? 1025 üye görünüyor,ama hiç mesaj yazan, konu açan yok. Mahmut abi sen nerelerdesin, sayende şenlenmişti site sende kayıplara karıştın :)) (inşaallah sıkıntılı bir durum yoktur.)

Evet arkadaşlar, abiler ablalar ,teyzeler amcalar... yokmu köyümüzle ilgili anısı olupta bizimle paylaşacak kimse.Eskiden yaşanmış olan hatıralar ve anılar bizim için çok değerli,lütfen bizlerle ve köylülerimizle paylaşalım ve o günleri beraber yaşadığınız kişilerinde hatıralarını canlandırın.

•  03-11-2010, 20:23 1693 Cevap 1689

ayhan bey,selamlar...dediginiz gibi sitede bir durgunluk var...son 2-3 mesajı ben yazmışım zaten...bir daha,bir daha yazmanın alemi yok diye ben de soğudum...bir şeyler ters,ama niye bilmiyorum...ortaya bir şeyler yazmak bu kadar mı zor???coğu köylümüz gibi bu siteyi anasayfa olarak ayarladım,ama her baktığımda aynı mesajlar duruyor...yazık...hoşça kalınız...
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net