Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Yeni bi haberim var..

Son Mesajınız 04-02-2009, 5:57 Mahmut Akyol tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  03-25-2009, 21:57 1482

Yeni bi haberim var..

Köylülerim, artık köyümüz telefon santrali digital olmuş ve muhtarımız derki artık köyden internete bağlanılıyor,isteyen adsl alabilir..

•  03-28-2009, 4:37 1483 Cevap 1482

Cevap : Yeni bi haberim var..

Super haber, sagol Ayhan!
    Eh artik her sene koyede gitmeye gerek kalmadi gari, webcamle seyrederim evi falanSmile
    Etiketi :,
  •  03-29-2009, 23:02 1485 Cevap 1483

Abi kusura bakma,bu haberi sevinerek deil,muhtarımız istedi diye verdim bana kalsa,bırak neti köyde telefon bile fazla Big Smile
  •  04-02-2009, 5:57 1488 Cevap 1485

Ayhancigim,
    Dedigin cok dogru, telefon degil elektrik bile fazla bana gore...Elektrigin suyun olmadigi zamanlari cok iyi bilirim. Punarlardan bile su akmiyordu son gittigimde..Simdi koyde demeye sahit ister sanki bir sayfiye yeri.

Ben interneti bir iletisim araci olarak kullaniyorum. Saatlerce muzik ve flim seyredecek zaten vaktim olmuyor. Koyede 2-3 senede bir 2-3 gunlugune gidebiliyorum. Yazin bizim aile zamanlarini genellikle koyde gecirdikleri icin onlarla baglarim yaz doneminde kopuyordu , simdi yine gorusme olanagi saglanmis oldu. Koyde onlarla konusurken arada sirada kamerayi Kepez'e tutsalar fena mi olur Bazen de  Asaagi Mahallenin komsulari gelir muhabbet ederiz.
    Selamlar!
    Etiketi :
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net