Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

SAĞLIĞINIZ İÇİN DESTEK- BÜTCENIZ ICIN EK GELIR- ILGILENEN ARKADASLARIN FİKİRLERİNİ BELİRTMELERİNİ RİCA EDİYORUM

Son Mesajınız 02-19-2009, 1:02 güven sarıkaya tarafından gönderildi. 0 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  02-19-2009, 1:02 1436

SAĞLIĞINIZ İÇİN DESTEK- BÜTCENIZ ICIN EK GELIR- ILGILENEN ARKADASLARIN FİKİRLERİNİ BELİRTMELERİNİ RİCA EDİYORUM

Slm arkadaşlar ilginenebilecek arkadaşlara iş veya sağlık teklifim var isterseniz her ikiside elbette.

Reklam yapıyorum dıye kızanlar olmaz ınsallah . ama esas amacım reklam yapmak değil sonucta konu sağlık aramızdan bırkac kısıye bıle olsa sağlık veya iş konusunda yardımcı olabılırsem benım ıcın guzel bısey olacak.

Bios life diye bır urun var www.tkv.org.tr adlı turk kalp vakfının sıtesınden urunu görebılır ıcındekılerı ınceeyebılırsınız.

Tek bır urunle Kolestrol-Tansıyon-Şeker-Triglesirit-Başıklı sistemi-Sindirim sistemi- uyku düzensizliği - enerji ve diyet desteği

ve hiç bir yan etkisi olmayan turk kalp vakfının desteklediği abd kalp vakfı ve dıabet vakfından onay almıs 40 unıversıte tarafından onaylanmıs bır urun ayrıca yanında eklem rahatsızlıkları - her turlu derı rahatsızlıkları ve bakım kremlerı var yakında urun yelpazesıde genişleyecek

bu urunlerı kullanmak veya konu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler telefon veya maille bana ulaşabilirler.

işin en güzel tarafı urunu almak ve işi geliştirmek için bir sınırınız yok turkıyenın her tarafına avrupaya -ki avrupa pazarı da yeni açılıyor daha 6 ulkede var turkıye yenı- uzak doğu ve abd ye her yere urun ve iş satabilirsiniz.

ilgilenenler guvensarikaya@hotmail.com  mail adresimden veya 05324428633/05549246496 nolu telefonlardan bana ulaşabilirler

hepinize sağlıklı mutlu ömürler dilerim

RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net