Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

aslıhan ve neslihan

Son Mesajınız 10-21-2010, 19:24 metin KORKMAZ tarafından gönderildi. 4 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  10-06-2010, 23:35 1750

aslıhan ve neslihan

öncelikle tüm köylülerime selamla başlar,büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim...özellikle epey zamandır yazışamadığımız mahmut abi ve azime ablama bol bol selamlar...malesef bu kadar nüfusu olan bir köyün insanları böyle bir site bulmuşlar,ama yazmasını bilmiyorlar...ben de bir iki denedim,ama baktım ki uzaya yazıyoruz,kimse cevap yazmıyor,8-9 aydır kestim...bu konuyu yazmak bile beni sıkıyor...bir şey değişmeyecek çünkü...elhasıl bu süre zarfında cenab-ı allah 2 oğlandan sonra 1 ekim itibariyle ikiz kızlar nasip etti elhamdulillah...bu sene köye gelemememin sebeplerinden biri ve de en önemlisi bu ikiz olayı oldu...halihazırda bebeklerden aslıhanımı eve getirdik çok şükür,neslihan henüz küvezde...yoğun bakımda 10 güne kadar akciğer gelişimini tamamlaması gerekiyor...cenab-ı allahtan tek dileğim onu da sağ salim eve getirebilmek...ikiz olayını, annem ve kardeşim ayşe dahil,kimseye açmadık hamilelik boyunca...doğum sonrası moralim bozuk olduğu için,onlara telefon açıp bebeğin küveze alındığını söyledim sadece...hastaneye geldiklerinde ise annesinin yanında bir bebek bulunca sevindiler ve de şaşırdılar...bebek küvezden çıktı zannettiler...o zaman onlara elimle 2 işareti yaptım...iyice şaşırdılar,ama sonra sevinçten herkes uçtu diyebilirim...kendim ikiz olayını ilk öğrendiğimde sabaha kadar uyuyamamıştım,internette devamlı konuyu araştırmış ve de sabah işe gidememiştim...onun için onlardaki bu şaşkınlığı anliyorum...her ne kadar şimdilik sevincimiz yarım kalmış olsa da,inşallah haftaya tamama erecek diye umut ediyorum...dualarınızı esirgememeniz dileğiyle hoşça kalınız...selamlar,hürmetler...
  •  10-07-2010, 16:20 1751 Cevap 1750

Cevap : aslıhan ve neslihan

Halilciğim selam. ve sevgiler. Ben de senin gibi sitenin çok sahipsiz kaldığını düşünüyorum.Sanırım herkes msn ile görüşüyor.gençler.Biz yaşlılarda azınlıktayız. Mahmutla irtibat halindeyiz. Güzel gruplar var orada yorumlar yapıyoruz. Halilciğim çok sevindim.Facebookta haberdar oldum fırsatım olmadı takip etmeye...Allah analı babalı büyütsün inşallah.Sağlıklı ,aileye vatana hayırlı evlatlar olsunlar.İsimleri de pek güzel.Evlat evlattır ama Halilciğim kız evlat daha bir başka..Eşine de geçmiş olsun dileklerimi ilet lütfen..Kendinize iyi bakın sevgiyle kalın..

•  10-07-2010, 16:32 1752 Cevap 1751

Cevap : aslıhan ve neslihan

Abi allah analı babalı büyütsün. tez zamanda kardeşler bi araya gelir inşaallah, allahtan acil şifalar diliyorum.
  •  10-07-2010, 17:42 1753 Cevap 1752

ayhan bey,azime abla...en azından 2 kişi varmış bu satırları okuyan,çok şükür...herkese teşekkürler...
  •  10-21-2010, 19:24 1755 Cevap 1753

Cevap : teşekkürler

abi rabbimden sağlıklı sıhatlı vatana hayırlı evlatlar yetiştirmeni niyaz ederim.çok geçmiş olsum cenabı hak acil şifalar versin.görüşmek dileği ile ... 
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net