Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

tanışmak

Son Mesajınız 12-29-2007, 23:11 emine sarıkaya tarafından gönderildi. 73 yanıt.
( Toplam 74 Mesaj ) 5 Sayfadan 5 -   < Onceki 1 2 3 4 5
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  10-14-2007, 21:52 747 Cevap 736

Cevap : tanışmak

selva kiraz budak:

MERHABA BEN SIZI TANIMIYORUM AMA OSMAN AMCAYI COK IYI TANIRDIM.BABAANNEMIN AMCASI OLUYORDU.BEN MUKADDER KIRAZIN TORUNUYUM.SAADETTININ KIZI.BELKI ANNENIZ BABANIZ HATIRLAR.

SELVA KIRAZ BUDAK

SELVA ABLAMIN YAZDIKLARININ ÜZERİNE,BENDE EKLİYİM KAFANIZ BİR GÜSEL KARIŞSIN ;)))

BENDE SELVA ABLAMIN BABASI YANİ SADETTİN KİRAZ BÜYÜK DAYIM OLUR ANNEMİN DAYISI KENDİSİ (BÖREKGİL TARAFI)

BABAMIN TARAFINDAN TORUÇGİL LÜTFÜ ŞENOLDA BÜYÜK DAYIM OLUR,BABAMIN DAYISIDIR KENDİSİ,

BİZİ TANIYAN BÜYÜKLER BABAM İSMAİL KAYA, DEDEM ALİ KAYA (ALİ AKMAN) dan ÇIKARABİLİRLER...

Etiketi :
  •  10-14-2007, 21:57 748 Cevap 745

sevgili kuzenim Ali Osman cok hossun.Bu Candarlida degildi degilmi?

•  10-14-2007, 22:23 749 Cevap 748

selva kiraz budak:

sevgili kuzenim Ali Osman cok hossun.Bu Candarlida degildi degilmi?

hayır ablacım bu başka değiştirdim ,ama önceki çandarlıydı,,,doğru bildin yani;)) 

•  10-15-2007, 2:03 751 Cevap 742

selva kiraz budak:

Hatirliyorum tabiki Ertug.Nasilsin?Ablan annen nasillar?Neler yapiyorsun?

Çok iyiyim tesekkurler, herkes icin iyi diyebilirim ablam kızıyla ugrasıyor 10 yasına geldi buyudu yani, bense amcaogluyla beraber bi magaza actık onu gelistirmeye calısıyoruz. Annemde benle ugrasıyor dogal olarak :)   hala evlenmedim cunku. Sizler nasılsınız? kubrayı hatırlıyorum da dıger kardesi hatırlamıyorum umarım herkes iyidir, kısmete bak bu site sayesinde eski guzel gunleri tekrar hatırlayabiliyoruz. Selamlar tanıdıklara...

•  10-17-2007, 16:53 757 Cevap 751

Sitemize yeni katılanlara hoşgeldiniz diyorum. Bu kadar senedir görmediğimiz,ismini bile hatırlayamadığımız kişileri burada görmek gerçekten çok hoş. Selva sende hoşgeldin, benide hatırladın mı?

•  10-19-2007, 10:45 761 Cevap 748

Merhaba Selva,

sitemize hoşgeldin. Ben Hayamagil'den Sibel. Uzun zamandır görüşmedik. Kübra nasıl? Eskiden sizin bahçenizde oyunlar oynar, salıncakta sallanırdık. Çok güzel çiçekler vardı. Kübra, amcamın kızı Arzu ve ben namaz surelerini öğrnmek için köyün hocasına giderdik. Dönüşte de ya sizin bahçeye ya da bizim kulübeye oyun oynamaya giderdik.  Ne güzel günlerdi ...

Kızkardeşlerine ve annene selamımı söyle.

Görüşmek dileğiyle :))) 

•  10-19-2007, 21:31 762 Cevap 726

yeni gelen tüm köylülerime hoşgeldiniz diyorum..Osman cım uzun süredir görüşemiyoruz seni burada görmek çok güzel sen de Akörenli sayılırsın :) bu arada Selva,Ertuğ,Mahmut abi,Cengiz abi sizleri de burada gördüğüme sevindim..Tekrar hoşgeldiniz...
  •  10-19-2007, 22:06 764 Cevap 762

Kerem ŞENOL:
    yeni gelen tüm köylülerime hoşgeldiniz diyorum..Osman cım uzun süredir görüşemiyoruz seni burada görmek çok güzel sen de Akörenli sayılırsın :) bu arada Selva,Ertuğ,Mahmut abi,Cengiz abi sizleri de burada gördüğüme sevindim..Tekrar hoşgeldiniz...
    ÇOK

SAOL CANIM KARDEŞİM GÖRÜŞEMESEKTE GÖNÜLLER BİR ANNEDEN BABADAN ALIYORUM HABERLERİNİ,YOĞUN TEMPO ÇALIŞTIĞINI DUYUYORUM HEP,EN SON ASKERE GİTMEDEN GÖRÜŞMÜŞTÜK HATIRLARSIN=) GÖRÜŞÜRÜZ MSN DEN ARTIK DENK GELDİKÇE,BİZDEDE Bİ DEĞİŞİKLİK YOK ÜNV BİTTİ,YÜKSEĞE DEVAM;) EN İYİ MESLEK ÖĞRENCİLİK =)

•  10-22-2007, 16:36 770 Cevap 764

Selva ve Osman hoşgeldiniz.Uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle.Selvacım haberlerini alıyorum ara sıra annemden.Çok uzaklara gitmişsin.Kübra ve Büşrada iyilerdir umarım.Artık burdan haberleşiriz.Görüşmek üzere:)
  •  10-22-2007, 20:05 771 Cevap 770

yasemin:
    Selva ve Osman hoşgeldiniz.Uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle.Selvacım haberlerini alıyorum ara sıra annemden.Çok uzaklara gitmişsin.Kübra ve Büşrada iyilerdir umarım.Artık burdan haberleşiriz.Görüşmek üzere:)

hoşbulduk ablacım,görüşemesekte annenden haberlerini aldık bayramda,annene dedim zaten bidahakine bıcırla gelirsiniz diye:))

kuponunla bekliyoruz artık=) abimede çok selamlar,hayırlı olsun inşallah ,mesajımıda iletirsen kendisine sevinirim,kendinize iyi bakın görüşmek üzere Hoşçakalın...

•  11-25-2007, 22:50 825 Cevap 22

ben karakagilden abdullah hepinize selamlar.
  •  11-26-2007, 19:38 830 Cevap 22

ben sare hepinize merhaba
  •  11-27-2007, 16:55 832 Cevap 830

Aramıza hoşgeldiniz. Her geçen gün büyüyen bir topluluk oluyoruz.
  •  12-29-2007, 23:11 869 Cevap 22

Ya ben köye gelmeyeli o kafar sene oldu ki nasıl özledim bilemezsiniz.kimseyi hatırlamıyorum. sadece abim ayhan ' ı tanıyo sanırım. ben yukarıköydenim.gülüm osman - haticenin torunuyum.kör ahmetin karşı ewinde oturuyorz.inşallah en kısa zaman da  köye gelmek nasip olur.bu arada herkeze slm.
( Toplam 74 Mesaj ) 5 Sayfadan 5 -   < Onceki 1 2 3 4 5
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net