Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Hoşgeldiniz

Son Mesajınız 02-26-2008, 10:21 gmemik tarafından gönderildi. 56 yanıt.
( Toplam 57 Mesaj ) 4 Sayfadan 4 -   < Onceki 1 2 3 4
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  08-23-2007, 1:20 530 Cevap 499

Cevap : Merhabaaa!!!

Selamlar herkese, vallahi kendimi koyde zannettim. Ben hocagilden Ertuğ, aileler bölümünde görünmüyoruz ama bizde bu koydeniz aşşa mahalleden.
  •  08-23-2007, 17:24 546 Cevap 530

sende hoşgeldin lütfigilden Ertuğ. Bilgin abi ile Hüseyin abininde haberi varmı siteden. yoksa onlarda herkes gibi resimlere bakıp özlem mi gideriyo  :-)

•  08-24-2007, 12:20 547 Cevap 530

Merhaba Hocagil,

hoşgeldiniz.Ben Hayamagil'den Sibel. Ahmet'in kızı. Aşağı mahalleden siteye üye artışı var.

Ben de sizin evin çekilmiş fotoğrafı var. Hem de taptaze geçen hafta köydeyken canım sıkılınca bizim evin penceresinden doğru çekmiştim. Siteye gönderiyorum.

İyi günler...

•  08-25-2007, 9:00 551 Cevap 547

Demek gizli gizli bizim evin resmini cektin he :)))))  Gecen hafta da dahil olmak üzere bizimkiler halen koydeler. Babam ve amcam aslında pek hasretlik cekmiyorlar, cunku her ay koydeler. Yani bir ayakları koyde. Bence temelli koye yerleşseler fena olmaz. :p

•  09-04-2007, 22:12 598 Cevap 18

Cevap : Hoşgeldiniz

Siteye yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz. Yaz okulu,Les sınavı,staj ,on günlük kısa bir tatil dolayısiyle siteden uzak kaldım.Sanırım ben hariç herkes birbirini tanıyor.Abim ile dedemin hatıralarına ciddi şekilde sahip çıkmaya karar verdik.
  •  09-04-2007, 22:19 599 Cevap 598

Ertuğ Bey mağazanızın açık adresini bildirmezseniz nasıl gelebiliriz?
  •  09-05-2007, 14:33 603 Cevap 599

Vallahi yazmayı unutmusum. Bu arada 08.09.2007 cumartesi günü açılışımız var. Herkes davetlidir yerimiz Carousel den doğru avşar sinemasının sokağına giriyorsunuz, ileride köşede komagene adlı çiğköfteci var. (açılışta kofte dagıtıcaz  :p ) köftecinin sırasındayız pasaj içinde. Yolu bu tarafa dusen herkesi bekleriz.
  •  09-06-2007, 16:50 606 Cevap 5

merhaba ben mine.beni hatırlayan var mı bilmem abim kadar zaman geçiremedim köyde.ama akmustangillerle az inek ve hindi gütmeye gitmedim hani.herkese tekrar selamlar görüşmek üzere
  •  10-13-2007, 15:35 724 Cevap 385

Cevap : Savulun Uleeeeeeeeeeeen

merhaba yegenlerim mutafa kerem yasemin bayramınızı kutkarım ayrıca tüm akverenlilerin bayramını kutları selamlar.torucgilden cengiz şenol
  •  02-25-2008, 12:01 980 Cevap 724

Herkese merhaba,

Sitemizin haberini henuz bugün aldim, birçok sey icin epeyce geç kalmışım sanırım, o yüzden herkese gec de olsa bir merhaba diyeyim istedim.  Ben de eskisi gibi Köy'e gidemeyenlerdenim malesef...  "Sartlar ne olursa olsun giderim" desem de her zaman kendime, malesef insanın istedigi gibi olamiyor her sey...  Neyse, buna da sükür ki internet üzerinden de olsa gorusme imkani saglayan arkadaşlar, akrabalar, "Bizim Köylüler"  var :)

Büyüklerimin ellerinden öpüyorum, herkese selamlar, saygılar.

NOT:  Köyümüzdeki "Fatih" popülasyonu fazla oldugu icin, her ne kadar Memikgil olsam da, arkadaslar bana "Böhler" Fatih de diyorlardi :)  Bu da hatırlamayanlar içün küçük bir not :)

Bknz: BOHLER :  Dayim Avni Memik'in bir süre çalistigi firmanın adi.  Köye hep üzerinde "Bohler" amblemi olan sirket arabasiyla geldigi içün, adim Böhler Fatih olarak ortaya çıkmıştır.

Memikgil'den, Alper Fatih Özçetin

•  02-25-2008, 22:45 983 Cevap 980

Cevap : Herkese Selam

FATİH ARAMIZA HOŞGELDİN. BEN DE SENİN GİBİ GEÇ KALANLARDANIM. AMA HERGÜN BAKIYORUM YENİ BİR ARKADAŞ KATILSIN DİYE. SİTE BİRAZ TENHA AMA CANLANIR İNŞAALLAH. TÜM DOSTLARI ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ. SELAMLAR...

BEN HASANEFENDİGİL'DEN HALİL ÖZKÜÇÜK

•  02-26-2008, 10:21 985 Cevap 983

Cevap : Herkese Selam

Böhler Fatih hoşgeldin :) Gerçektende aynı kuşaktaki Fatih sayısı fazla olduğu için Hocanın Fatih, Esanağgilin  Fatih, Böhler Fatih diye ayrılıyordunuz :) Geç de olsa seni aramızda görmek çok güzel. Köye gidememe durumu bende de var. O yüzden hergün siteyi geziyorum. Fotoğraflarımız çoğalır inşallah her köşesini internetten gezer her yer için yorumlar yazar anılarımızı paylaşırız. Yine de hiç bir şey köye gitmenin yerini tutmuyor.

Senin de siteye katkılarını bekliyoruz Fatih. Bu gidişle en zengin içerikli köy sitesi olacak bizimkisi. :)

( Toplam 57 Mesaj ) 4 Sayfadan 4 -   < Onceki 1 2 3 4
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net