Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

HERKESE SELAM...

Son Mesajınız 09-03-2009, 3:54 meral şener tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  08-25-2009, 13:18 1557

HERKESE SELAM...

herkese selamlar.ben ahmetağagilden kamil akıllının torunu ahmet akıllının oğlu halil erhan akıllı.bu siteyi tesadufen buldum.malesef köyümüz insanlarının çok azını tanırım,belki beni hatrlayanlar vardır.kamil benim amcamın oğlu.inşallah tanışmak üzere diyelim o zaman.hepinize bol bol selam eder,büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.
  •  09-03-2009, 3:54 1563 Cevap 1557

Cevap : HERKESE SELAM...

Merhaba,

Bir de koooocaman bir Bodrum'dan MERHABA.Ben;Hüsnügilin,Zorogilin Hüseyin'in kızı,Ebuhugil'in Molla'nın torunu Meral.Artık büyüdüm,kocaman oldum:-),1961 doğumluyum,83 yılından bir de sararmış diplomam var:-)1985 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum.bu site bana yukarı köydeki evimizin kokusunu getirdi,elinize,yüreğinize sağlık dostlar.''ELLİ ELLİ YÜZ,BİZ AKVERENLÜYÜZ''sloganı benim çocukluk yıllarımdandır:-)))...Yukarı köydeki Mustafa'mız,Mustafendi(nurlar içinde yatsın),düşünüldüğü gibi spastik değildi,şöyle ki;ben bir genç kızken bile,beni almayı reddetmiş,''ııııııhhhhh gorkuyom,başıma belaaa''nidaları ile beni hep refüze etmiştir bilginize:-)))))))))))

RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net