Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Hafızosmangilden Tahsin Uzman

Son Mesajınız 03-06-2009, 3:02 Mahmut Akyol tarafından gönderildi. 6 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  02-15-2009, 12:45 1429

Hafızosmangilden Tahsin Uzman

Merhabalar..Ben kendimi tanıtayım , Hafızosmangilden Hasan Tahsin Uzman'ın torunu , Cavit ve Şükriye  Uzman'ın oğlu , Mehmet Uzman ve Ayşe Ondurun kardeşi , Yasin ve Esinin babasıyım. :) Birçoğunuz beni tanımayabilirsiniz. Muhtemelen babalarınız beni tanır. Çocukluğum haricinde çok sık köye gelemedim. Uzun zamandır siteyi takip ediyorum , çok güzel olmuş , çok iyi etmişsiniz.

•  02-17-2009, 5:07 1431 Cevap 1429

Cevap : Hafızosmangilden Tahsin Uzman

Merhaba Tahsin abi,

Tanimaz olurmuyum, bu siteye 50 ustleride takiliyor merak etme..Belki sen beni taniyamazsin... Seni cocuklugumdan beri gormedim ama Huseyin ve  Bilgin abimle oynadigin zamanlari ben hatirliyorum. Rahmetli Hasan Tahsin amcanin beyaz opelinle Cuma'ya az gitmedim...Mehmet abiyi daha cok gordum sanirim, o koye daha sık geliyordu. En son olarak Mehmet abiyi 82 yilinda Marmaris'de gormustum, yanimda Torucgilin Hudayet'de vardi..sortla dolastigimiz icin yakalanmayalim dedik kendisine :) Cumlenize selamlar! Mahmut

•  02-17-2009, 15:32 1432 Cevap 1431

selam Mahmutcuğum.

Senin gülen yüzün ve köye olan sevgini hiç unutmadım,fakat benim mesleğim köye sık gelmeme engel oldu hüseyin abinde bır dönem TIR cılık yapmıştı ben halen devam ediyorum ,köydeki yaşadığım günler benim için unutulmaz günlerdi,bu harika siteyi uzun zamandır takıp ediyorum

(hazırlayanlarıların ellerine sağlık) köye gidemediğim zamanlar resimlerle ve sizlerin yazıları ile teselli buluyorum ,umarım bundan sonra köydede karşılaşırız herkese çok selam

•  02-19-2009, 0:38 1434 Cevap 1432

özlemiştik be tahsin abi ne zamandır görüşemiyoruz  nasılsın burdan ırtıbatta kalırız ınsallah

uzun bir aradan sonra gene buralardayım:D

•  02-19-2009, 21:29 1437 Cevap 1434

Merhaba Güvenciğim.

Bizde bu yaştan sonra internet kullanmayı öğreniyoruz. Fırsat buldukça ben de siteyi ziyaret ediyorum. Baban internete köyden nasıl giriyor? Safranboluya mı geliyor? Herkese selam. Köyde de görüşürüz inşallah.

•  03-05-2009, 17:20 1454 Cevap 1429

Selam gençler.uzun zamandır aradığım bir resmi nihayet bulabildim .1968 senesinin akören futbol takımının resmi bence çok nostaljik bir resim belki bir çoğunuzun babası veya amcası vardır resimde. yalnız resimdeki bir kişi hakkında net bilgim yok abimden öğrenince sizlerle paylaşmak istiyorum herkese selam tahsin uzman

•  03-06-2009, 3:02 1455 Cevap 1454

Merhaba Tahsin abi,
    Valla o resmi dort gozle bekliyorum. Ben bir seferinde abimlerle Cankurtaran'da bir maca gitmistim Akorensporun kiminle oynadigini unuttum ama kalede Karadagligilin Bulent abinin kardesi, Borekgilin Muammer abi, 2 numarada amca oglu Lutfi abi vardi, macin sonucunu dahi unuttum ama Makinecigilin Mesut abiyi hatirliyorum tribunde...o formalari biz buyuyunce koyde giymek istemistik ama kimse vermedi valla...
    Birde aklima koyde 20-25 kisilik bir Melem Cam'da piknige gittiginizi biliyorum ben kucuktum goturmemislerdi :(
    Resmi bana helloibo@yahoo.com adresine gonderebilirsin, sonra ben Akveren Anilari kosesinede yuklerim.
    Selamlar,
    Mahmut

RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net