Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Tebrik

Son Mesajınız 01-05-2010, 0:33 halil erhan akıllı tarafından gönderildi. 14 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  09-20-2009, 16:42 1569

Tum koylulerimin mubarek Ramazan Bayrami kutlu olsun.

2009 yazi fotograflarini henuz goremedim, ben koye gitseydim yuklerdim:)

•  09-23-2009, 0:18 1571 Cevap 1569

köyümün tüm mensuplarımın ramazan bayramını tebrik eder,hayırlara vesile olmasını dilerim...bir ay kadar önce bu siteden herkese merhaba demiştim,ama galiba bu siteyi çok az kişi takip ediyor olacak ki,kimseden cevap gelmedi...olsun...herkese canu gönülden selamlar...ahmetağagilin ahmetin oğlu halil

•  09-23-2009, 15:45 1574 Cevap 1571

Herkesin geçmiş bayramını tebrik ederim. 2009 ile ilgili elime malesef Burak Deligöz ün gönderdiklerinden başka fotoğraf geçmedi. Onları da en yakın zamanda yayına alacağım. 

Aslında siteyi ziyaret eden kemikleşmiş günlük ortalama 60 ziyaretçi var. Google dan da 40 kişi kadar geliyor. Ama malesef kimse katılımcı değil. Aslında her geldiklerinde yanı bir şey okumak için her geldiklerinde yeni de bir şey yazmaları gerekiyor ziyaretçiler. Bu konuda yeni bir uygulama yapıp paylaşımcı olmayanların siteye de girmemelerini sağlamayı düşünüyorum. Bu konuda yaratıcı bir fikir bulunca uygulayacağım :) 

•  09-24-2009, 7:04 1575 Cevap 1571

halil erhan akıllı:

köyümün tüm mensuplarımın ramazan bayramını tebrik eder,hayırlara vesile olmasını dilerim...bir ay kadar önce bu siteden herkese merhaba demiştim,ama galiba bu siteyi çok az kişi takip ediyor olacak ki,kimseden cevap gelmedi...olsun...herkese canu gönülden selamlar...ahmetağagilin ahmetin oğlu halil

Merhaba Halil,

Ben Asaagikoyden komsunuz Hocagilin (Lutfigilin) Selahattin'in oglu Mahmut. 80lerin basinda rahmetli sizi Mannheim'de ziyaret de etmistim, sen hatirlamassin. Rahmetli deden Kamil amcanin da bulundugu 47 senelik bir fotografini yukledim ama gormedin herhalde..herkese selamlar! 
  •  09-26-2009, 11:26 1579 Cevap 1575

Halil Erkan bey merhaba..

Sitemize hoş geldiniz.Ben evinizin karşısında Fındıkgillerdenim. Emine Şevki oğlu Kemal'in kızıyım.Siz Ahmet abinin oğlusunuz. Ben 71-72 li yıllardan sonra köyden koptum. Ahmet abi ,Hanife Teyze çok iyi hatırlarım.Sarışın az saçlı olan birini hatırlıyorum o Ahmet abinin kardeşiydi galiba. Ama Ahmet abi ile sohbetlerimiz çoktur. Yalnız erken kaybettik değilmi kendisini.Yanlış hatırlıyor , karıştırıyor olabilirim.Sizin ailede Hatice Teyze vardı. Sarı bir örtüsü vardı.Ve ben onu yürürken koşuyor  zannederdim. Çok hareketliydi.Hiç gözümün önünden gitmez.Hanife Teyze çok güleryüzlüydü.Bütün ölmüşlerimiz nur içinde yatsın..Ben de köyü terkedenlerdenim..

Selam ve sevgiler..

•  09-28-2009, 0:37 1582 Cevap 1574

gokhan kardes.merhaba.belki cogu koylumuz bu siteyi bilmiyor olabilir.ben de tesadufen google kanalıyla buldum.ortaya bir merhaba atıp 1 ay boyunca kimseden ses alamayınca herhalde okuyan yok dedim kendime.birkac kisiden mesaj alınca sevindim tabi.ben koyumuzun iyi bir mudavimi olamadım.ama yakın zamanda evimizi acacagım.koyde insallah gorusmek-tanişmak uzere...hosca kalın...
  •  09-28-2009, 0:46 1583 Cevap 1575

mahmut amca,ellerinden operim...insallah iyisindir...ailene de selam ederim...almanyada ziyaretimize geldiginizi hatırlayamadım...dedemin fotografını nereye yuklediniz bilmiyorum,ama hemen bulmaya calısacagım...sizlerden,babamı-dedemi-ninemi tanıyan insanlardan mesaj almak beni gercekten mutlu ediyor...eskiler hakkında en ufak bir hatırayı duymak bana haz veriyor...ben thy de ucus gorevlisi olarak calısıyorum 15 yıldır...bir istegin olursa new yorka ekiple hemen gonderirim...gorusmek uzere...hosca kalın
  •  09-28-2009, 0:57 1584 Cevap 1583

Cevap : selamlar

Halilcigim Akveren Anilari'nda da eski fotolari gorursun...kendinize iyi bakin, Allah'a emenet olun.
  •  10-23-2009, 15:38 1596 Cevap 1584

herkese selamlar tekrar...1 haftadır köydeydim...18 sene sonra evimizin kapısını actık amcamın oglu kamille beraber...allaha şükür ufak tefek şeyler dışında ev sağlamdı...bahceden 2 kamyon çöp çıktı desem yalan olmaz...çatıyı tekrar yaptırdık,elektrik-su-tüp derken 1 hafta hızlıca geçiverdi...bayağı yorulduk,ama oldukça zevkliydi...tekrar köye dönmüş olmamızdan rahatsız olacaklar da yok değil...hepinizle inşallah tanışmak uzere diyorum...hoşca kalın
  •  10-25-2009, 4:58 1597 Cevap 1596

Cevap : köye gittim

Tebrik ediyorum Halil herikinizide..Dere Mahalle senleniyor..birseyler demek istemissin cok merak ediyorum..evet bazilarinin rahati bozulabilir ama normaldir...bos apartmanin altinda oturdugun zaman ooh dersin ses yok seda yok ...uste kiraci gelince insanin rahati kacar:) ama insan alisir...evdekilere..selamlar! bana helloibo@yahoo.com adresine yazabilirsin...
  •  10-28-2009, 22:58 1604 Cevap 1597

köyü özlemek...

hakikaten 18 sene cok uzun bir sure...yeni dogan bir bebegin askerlik çağına gelmesi demek neredeyse...köyde çok fazla bir mazim olmamasına rağmen,köyle çok fazla ilgili olmamama rağmen,en azından önceleri birkac senede bir de olsa gelirdim...18 sene boyunca birçok defa rüyamda da olsa oralara geldim,evimi açtım...ama her defasında o rüyadan uyanmak zorunda kaldım...allaha şükür rüyam sonunda gerçek oldu...bundan sonra her fırsatta orada olacağım inşallah...
  •  10-28-2009, 23:01 1605 Cevap 1579

azime abla,nasılsın?epeydir mesaj yazmıyorsun...hoşça kalın
  •  12-08-2009, 1:09 1629 Cevap 1605

s.a   halil abi köyünüze hoş geldiniz özelliklede mahallemize hoş geldiniz ben sizi her nekadar tanımasamda  evinizin kapılarını  tekrar açmanıza çok sevindim . rabbim haccınızıda kabul etsin en kısa sürede bizede nasip etsin inş.görüşmek tanışmak üzere hoşça kalın allaha emanet olun. ekmekçigilden ibrahim korkmaz ın torunu cengiz korkmaz ın oğlu metin korkmaz ım :) 

•  12-08-2009, 17:38 1630 Cevap 1629

a.s. kardesim...tanismamis olmamiz tanismayacagimiz anlamina gelmez insallah...ben şu anda thy personeli olarak hacılarımızın dönüş ucaklarını kaldırmakla mesgulum...vazifem insallah 1 ocakta bitiyor...seneye insallah muhakkak tanismak dilegiyle...bu arada 2 gun bos zaman buldum,insallah medineye alelacele gidip peygamberimizi ziyaret edecegim...turkiyeden HZ.MUHAMMED'E S.A.V. selam soyleyen kisilerin selamlarını goturecegim insallah...hosca kalın...herkese cok cok selam,herkese cok cok sevgilerimle...
  •  01-05-2010, 0:33 1670 Cevap 1630

2010...yeni bir yıl...yeni umutlar...hepimize hayırlar getirir inşallah...herkese selamlar sevgiler 
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net