Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Teröre lanet ve dikkat

Son Mesajınız 08-01-2008, 0:31 Sesim tarafından gönderildi. 0 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  08-01-2008, 0:31 1231

Teröre lanet ve dikkat

Yine yürekler yandı ,ocaklar söndü..yakınlarını kaybedenlere sabır hayatını kaybedenlere rahmet dilemekten başka elimizden gelen birşey yok.Bu olaylar ilk değil sonda olmayacak.Herkes dikkatli olmalı,

Yıl 1991 Koşuyolu'nda oturan ablamdan Koca Mustafa Paşa'da ki evimize dönüyoruz.Gece saat 01.00 suları.Salıpazarı 'nın oralardayız.(Kabataş-Karaköy arası) .Orta refüjde bodur ağaçlar vardı ağacın altında bir adam siyah güneş gözlüğü,siyah mont ve siyah pantolon.Aaa adam deli mi ne gözlük takmış gecenin bu saatinde diye eşimle konuşuyoruz tabii kendisi araba kullandığı için dikkatli bakamadı.Neyse eve geldik ben de o gün gazete okumaya fırsat bulamamıştım,saatte bir hayli geç olunca yarın dairede mi okusam diye düşünürken bir göz gezdireyim dedim.İlk sayfaya bir göz gezdirdim sayfayı çevirdim inanın gözlerim faltaşı gibi açıldı.Diyarbakırdan 4 teröristin eylem için İstanbul'a geldiği ihbarı alındı 4 fotoğraf soldan ikinci kişi benim gördüğüm kişi.eşime hemen dedim ben emniyet güçlerini arıyorum.Ve aradım bugünkü gazeteyi elinize alın soldan ikinci kişi bir saat önce şu civarda gördüm.Ve inanın ertesi gün çorap söküğü gibi yakalandılar.gazetede okuduk.Salıpazarının oldu yer denizcilik işl. Akbank gen md. ve birçok holdinglerin olduğu bölge.O takılan gözlükte gece rahat görmek içinmiş.Yani ben şunu anlatmak istiyorum İstanbul'da yaşam artık pamuk ipliğine bağlı.Dışarı çıkmadan olmuyor ama sağımıza solumuza dikkat edelim.Allah çocuklarımızı ve tüm iyi insanları korusun.

Etiketi :
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net