Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
ARA

Cevap : Aloooooooo...

•  04-04-2008, 15:07

Cevap : Aloooooooo...

Big SmileBig Smile                                          Selam koylulerim tanıdıklarım tanımadıklarım herkese  selam                                                           

ben höpüşgilden ali erdoğan iştimada burdayım :D :)yasıtlarımdan olan arkadaslardan burada olanlar  mesajlarılrını bekleliyorum :) isteyen arkadaslar msn mi ekleyebilirler   :  safranbolulu.ali@hotmail.com   galiba yaşlanıyoruz  gencler ne guzel bir iş yapıyorlar  gerci bizim zamanımızda boyle olanaklarımız yoktu bizimde yaptıgıız  guzel seyler vardı koyun butun gecleri  ikindi namazından sonra  orta mahalede toplanı şimdiki saffet abini evinin oldugu yerde mac yapardık  tabı bunu buyuk  abilerimizde katılıdı.  ortalık kızışırdı ve ondan sonrada ortalıkta girgir  saata kırla giderdi   sonra herkes yemek için dagilirdi yastı namazından bulusur gece faslı baslardı bunuda ya tutuncu oynardık yada birine misafirliğe giderdik yada gecenin yarısında ekmekcı evine cay sefasına yada degirmen tasına cıkardık.Aslinda yaramazlıklarımizin bular dort  biri bile degil  neyse gerisinide  sonra kısaca gecerim yada abilerinize sorun:D herkese iyi gunler  kendinize iyi bakın

04.04.2008
                                                                                                                                                          hopüşgilin ali erdoğan

Tüm Konuya Bak
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net