Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Internet Şart ...

Son Mesajınız 09-13-2007, 3:59 Mahmut Akyol tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  09-12-2007, 11:35 642

Internet Şart ...

internet olsa köye bir sürü genç gelirdi.(bence)şahsen ben okullar kapandığında giderdim açılana kadr orda kalırdım bence köyümüze internet gerekli
  •  09-13-2007, 1:15 645 Cevap 642

Cevap : Internet Şart ...

yiğenim köylülerimizin çoğu köye tatil yapmak ve dinlenmek için gidiyorlar gerçi internet olsa fatura yatırma e devlet hizmetlerinden faydalanmak için iyi olurdu amma internet olması eve iş getirmek gibi bi şey o zaman istanbuldan ve diğer büyük şehirlerden uzak kalmış olmayız

tatil denen şey büyük şehirlerin stresinden kurtulmaktır bence

kepeze çık yacıya git çaya in gez dolaş stresten kurtulmanın en güzel yolu bunu bizim gibi yaşı biraz fazlalaşanlar daha iyi anlıyor zamanı gelince sizlerde anlayacaksınız ama şimdi her evde internet olduğundan onsuz olmaz gibi geliyor insanlara ama şundan 10 sene önce cep telefonu bile yoktu kimsede yaşam devam ediyordu

sağlıcakla kal seneye de okul bitince köye gel babaannenin yanına internetsizliğe alış hoş belki de seneye o iş de halledilmiş olur teknoloji bu hızda giderse

•  09-13-2007, 3:59 649 Cevap 645

Cevap : Internet Şart ...

güven sarıkaya:

yiğenim köylülerimizin çoğu köye tatil yapmak ve dinlenmek için gidiyorlar gerçi internet olsa fatura yatırma e devlet hizmetlerinden faydalanmak için iyi olurdu amma internet olması eve iş getirmek gibi bi şey o zaman istanbuldan ve diğer büyük şehirlerden uzak kalmış olmayız

tatil denen şey büyük şehirlerin stresinden kurtulmaktır bence

kepeze çık yacıya git çaya in gez dolaş stresten kurtulmanın en güzel yolu bunu bizim gibi yaşı biraz fazlalaşanlar daha iyi anlıyor zamanı gelince sizlerde anlayacaksınız ama şimdi her evde internet olduğundan onsuz olmaz gibi geliyor insanlara ama şundan 10 sene önce cep telefonu bile yoktu kimsede yaşam devam ediyordu

sağlıcakla kal seneye de okul bitince köye gel babaannenin yanına internetsizliğe alış hoş belki de seneye o iş de halledilmiş olur teknoloji bu hızda giderse

Selam Guven,

Dogru soyledin. Ben sahsen koyun elektriksiz oldugu zamani bile ozliyorum aslinda. Hos hernekadar lazimsa bile, eskiden millet birbirini daha sık ziyaret ederdi. Internet olsa evden disari cikilmaz kesinlikle, simdide kimse cikmiyor zaten tv herkesi mesgul ediyor.

Evdekilere hurmetler!

Mahmut

Etiketi :
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net